Kulinarne rozwiązania   Zupy   Karmy dla zwierząt domowych

Co oferujemy

Dzięki dekadom doświadczenia i gruntownej znajomości globalnej branży spożywczej jesteśmy idealnym partnerem, który pomoże Ci osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i zoptymalizować poszczególne etapy procesu produkcji. Oferujemy elastyczne i innowacyjne rozwiązania, które zapewnią Ci nowe możliwości rozwoju.

Tetra Pak to dostawca kompleksowych rozwiązań, dzięki czemu możesz nam powierzyć wiele zadań jednocześnie. Nasze rozwiązania w zakresie przetwórstwa i pakowania ułatwią Ci obsługę całego procesu – od pomysłu na produkt aż do jego dostawy. Dzięki temu szybko wprowadzisz produkty spożywcze na rynek bez uszczerbku na bezpieczeństwie żywności.

Trendy na rok 2021 i kolejne lata

image of meal on a laptop

Raport: Jak zapewnić wygodę konsumentom

Czy wiesz, że 67% konsumentów woli gotować w domu? Zapoznaj się z naszym najnowszym raportem, a dowiesz się, w jaki sposób możesz dostarczać oryginalne, proste i szybkie w przygotowaniu posiłki, których oczekują konsumenci i czerpać zyski na tym szybko rozwijającym się rynku!

image of someone cooking on a laptop

Weź udział w webinarium

Nie przeocz niezmiernie ważnego webinarium z udziałem patrzących w przyszłość strategów z branży spożywczej. Dowiedz się, co zmieniło przemysł spożywczy i poznaj nowe metody produkcji żywności. Opracuj strategię biznesową na przyszłość – zarejestruj się już dziś!

Pobierz przewodnik „Jak zamawiać”

Tetra Pak oferuje kompleksową współpracę, w ramach której odkryjesz zaskakujące perspektywy zwiększenia skali swojej działalności. Pomożemy Ci we wprowadzeniu produktu na rynek – od pomysłu i prototypu, przez produkcję, aż po dostawę.
image of a tablet with a tetra pak landing page on