Odnawialne opakowanie

Dowiedz się, jak Tetra Recart® kształtuje przyszłość, w której mniej znaczy więcej – od ograniczania odpadów i zmniejszania powierzchni transportowej po wyróżnianie się na półce i generowanie większego zysku.

Broccoli tree

Inwestuj w przyszłość

Zmniejsz swój ślad węglowy i zwiększ rosnące zaangażowanie w zrównoważony rozwój dzięki opakowaniom pochodzącym z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i innych kontrolowanych źródeł.

mushroom

Przepis na sukces w biznesie

Realizowanie swoich pomysłów na produkty nigdy nie było prostsze. Dzięki naszemu Centrum Rozwoju Żywności możesz wykorzystać wiedzę branżową i marketingową oraz możliwości rozwoju produktu zapewniane przez światowego lidera przemysłu spożywczego, co pomoże Ci wdrożyć w życie swoje pomysły.

Dowiedz się o najnowszych trendach konsumenckich w branży spożywczej

Zapoznaj się z naszą infografiką i odkryj najnowsze trendy, o których musisz wiedzieć.

Wykorzystaj możliwości handlu online

Opakowanie Tetra Recart® ma kształt prostopadłościanu oraz jest lekkie i stabilne. Dzięki przemyślanemu projektowi opakowania, które zajmuje o 40% mniej miejsca, oraz jego niższej wadze, w porównaniu z puszkami i szklanymi słoikami, możesz znacznie poprawić wydajność transportu i logistyki oraz stworzyć nowe możliwości biznesowe. Tetra Recart® doskonale sprawdza się w handlu online, i nic dziwnego, że to rewolucyjne opakowanie już zyskuje popularność wśród nowoczesnych producentów i konsumentów.

Zwiększ maksymalnie potencjał swojego produktu

W branży spożywczej trudno jest wyróżnić swój produkt na półce. Dzięki możliwościom nadruku i przemyślanemu projektowi Tetra Recart® pozwoli Ci wyróżnić swoją markę i stworzyć niezrównany efekt wizualny na półce, a sprzedawcy detaliczni będą mogli maksymalnie wykorzystać przestrzeń sklepową. Przyciągaj uwagę i twórz produkty, które będą atrakcyjne dla nowoczesnych konsumentów.

Świat lepiej działającego biznesu

W jaki sposób opakowanie kartonowe może odmienić Twój biznes? Niezależnie od tego, czy wkraczasz na nowe rynki, czy konsolidujesz swoją działalność, Tetra Recart® może pomóc Ci uwolnić potencjał nowoczesnych, innowacyjnych opakowań. Nasze kompleksowe rozwiązanie otwiera przed Twoją firmą nowe możliwości – od konceptu nowego produktu po analizę techniczną i wsparcie marketingowe.

OPINIE KLIENTÓW

Przyszłość handlu online

Zobacz, co Nuna Saraiva z firmy Sugal myśli o przyszłości handlu online i żywność oraz dowiedz się, dlaczego jego firma zdecydowała się na przyjazne środowisku alternatywne opakowanie dające wiele możliwości.

Strategiczne posunięcie z myślą o środowisku

Zobacz, dlaczego wiodąca firma HelloFresh produkująca zestawy składników do samodzielnego gotowania zdecydowała się przejść na przyjazne dla środowiska opakowania kartonowe firmy Tetra Recart®.

Trisant staje się alternatywną firmą dzięki Tetra Recart®

Dowiedz się, jak Tetra Recart® i producent żywności Trisant zmieniają przyszłość opakowań produktów do supermarketów.

Kekbel wybiera Tetra Recart®

Obejrzyj nasz film, aby dowiedzieć się, jak rozwiązania do pakowania żywności Tetra Recart® pomogły producentowi grzybów przetworzonych Kekbel MAX stać się pierwszą firmą w swojej kategorii wykorzystującą kartonowe opakowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dowiedz się, jak współpraca z Tetra Recart® może pomóc Ci zwiększyć atrakcyjność Twojego produktu na półce i wspierać przyszłość przyjazną środowisku.

Purpose of contact

Please select one or more option
  • 1
  • 2
  • 3

Step 1 of 3

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Summary

Purpose of contact

Contact information

Enter your first name
Enter your last name
Please select country/region
  • 1
  • 2
  • 3

Step 2 of 3

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Summary

Purpose of contact
First name
Last name
Work e-mail
Country/Region
Something went wrong. Please try again.

How can I help you?

Please enter this field

By submitting this form, you confirm you have read and acknowledge Tetra Pak's privacy policy.

  • 1
  • 2
  • 3

Step 3 of 3