Go Nature. Go Carton.

CHALLENGES    OUR JOURNEY    EXPLORE    SOLUTIONS

Wybierz naturę. Wybierz karton.

WYZWANIA    NASZA PODRÓŻ   ODKRYWAJ

FOLDER

Pobierz folder „Zrównoważone opakowanie przyszłości”

Ponad połowa konsumentów na świecie poszukuje opakowań, które nadają się do recyklingu, są lepsze dla klimatu i mają niewielki wpływ na środowisko. Przy tak dużym zapotrzebowaniu nadszedł czas, aby przyjrzeć się drodze do stworzenia „opakowania przyszłości” - takiego, który wspiera niskoemisyjną gospodarkę o obiegu zamkniętym bez narażania bezpieczeństwa żywności. Odpowiadamy na ważne pytane: z czego jest ono zrobione? Z tego folderu dowiesz się także, co jest potrzebne, aby przeprowadzić transformację w zakresie zrównoważonego rozwoju i wnieść w nią swój pozytywny wkład.
Future packaging

ODKRYJ WIĘCEJ

Explore further report

Raport konsumenckich trendów środowiskowych 2020

Ten raport na podstawie badań konsumenckich analizuje trendy i postawy konsumentów w zakresie zrównoważonego rozwoju w branży spożywczej, ze szczególnym uwzględnieniem opakowań na żywność.

Explore further newsletter

Dołącz do nas - zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszej limitowanej serii newsletterów, w których będziemy dzielić się spostrzeżeniami, przełomowymi innowacjami i radami w kwestii zrównoważonego pakowania żywności.

Wyzwania związane z opakowaniami

Od emisji gazów cieplarnianych, przez odpady z tworzyw sztucznych zanieczyszczające środowisko i rozbudowę składowisk, po wyczerpywanie się ograniczonych zasobów i ograniczoną możliwość recyklingu.

Obejrzyj nasz film, by zyskać pełną perspektywę

Opakowania pełnią kluczową rolę w bezpiecznym dostarczaniu żywności ludziom na całym świecie, ale mogą również przysparzać planecie problemów. Obejrzyj ten film, aby zrozumieć, gdzie leży rozwiązanie.