Go Nature. Go Carton.

CHALLENGES    OUR JOURNEY    EXPLORE    SOLUTIONS

Wybierz naturę. Wybierz karton.

WYZWANIA    NASZA PODRÓŻ   ODKRYWAJ

 

POZNAJ PEŁNĄ HISTORIĘ

Wyzwania związane z opakowaniami

Od emisji gazów cieplarnianych, przez odpady z tworzyw sztucznych zanieczyszczające środowisko i rozbudowę składowisk, po wyczerpywanie się zasobów i ograniczone możliwości recyklingu.

Nasza droga do stworzenia najbardziej zrównoważonego opakowania na żywność

Naszym celem jest tworzenie opakowań wykonanych wyłącznie z materiałów pochodzenia roślinnego, w pełni odnawialnych, w pełni nadających się do recyklingu i neutralnych pod względem emisji dwutlenku węgla.

Nasze cele

Adolfo Orive, Prezes i Dyrektor Generalny Tetra Pak, mówi o naszym celu stworzenia najbardziej zrównoważonego opakowania na żywność na świecie. Takiego, które zapewni bezpieczeństwo i dostępność żywności, mając jednocześnie mniejszy wpływ na planetę.

Nasze cele

Adolfo Orive, Prezes i Dyrektor Generalny Tetra Pak, mówi o naszym celu stworzenia najbardziej zrównoważonego opakowania na żywność na świecie. Takiego, które zapewni bezpieczeństwo i dostępność żywności, mając jednocześnie mniejszy wpływ na planetę.

The world’s most sustainable food package.

Packaging plays a critical role in the global food delivery system, but it can also cause problems for the planet. Take a look at how we want to make a difference as we aim to deliver the world’s most sustainable food package.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

The challenges of sustainable food packaging

Wyzwania związane z opakowaniami

Od emisji gazów cieplarnianych, przez odpady z tworzyw sztucznych zanieczyszczające środowisko i rozbudowę składowisk, po wyczerpywanie się ograniczonych zasobów i ograniczoną możliwość recyklingu.

Rethinking food packaging from the ground up

Nowe podejście do opakowań na żywność

Musimy ponownie i od podstaw przemyśleć zagadnienia związane z opakowaniami na żywność. Recykling może pomóc zmniejszyć wpływ opakowań na środowisko, ale stosując jedynie tę metodę, nie jesteśmy w stanie całkowicie zneutralizować tego wpływu.

EXPLORE FURTHER

The Future Sustainable Package

Whitepaper: The Future Sustainable Package

What does the sustainable food package of the future look like? In this whitepaper, you will learn what’s needed to lead the sustainability transformation and make a positive impact.

Explore further report

Consumer Environmental Trends Report 2021

This 2021 consumer research examines consumer responses to environmental issues and attitudes towards sustainable packaging within the food and beverage industry.

Join the movement

Join the movement – sign up for our newsletter

Sign up for our limited newsletter series where we will share insights, innovation milestones and helpful advice on the matters of sustainable packaging.

ODKRYJ WIĘCEJ

Explore further whitepaper

Folder: Zrównoważone opakowanie przyszłości

Jak wygląda zrównoważone opakowanie przyszłości? Z tego folderu dowiesz się, co jest potrzebne, aby przeprowadzić transformację w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Explore further report

Raport konsumenckich trendów środowiskowych 2020

Ten raport na podstawie badań konsumenckich analizuje trendy i postawy konsumentów w zakresie zrównoważonego rozwoju w branży spożywczej, ze szczególnym uwzględnieniem opakowań na żywność.

Explore further newsletter

Dołącz do nas - zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszej limitowanej serii newsletterów, w których będziemy dzielić się spostrzeżeniami, przełomowymi innowacjami i radami w kwestii zrównoważonego pakowania żywności.