Dbamy o bezpieczeństwo i dostępność żywności. Wszędzie.

Wybuch epidemii COVID-19 jest wydarzeniem bezprecedensowym, dotykającym społeczności na całym świecie. Nikt z nas nie doświadczył wcześniej takiej sytuacji jak ta, przez którą obecnie przechodzimy. Nasze myśli są z tymi, których dotyka ona najbardziej.

Tetra Pak podejmuje nadzwyczajne działania, by dalej realizować misję ochrony tego, co dobre. Mamy w związku z tym dwa priorytety:

  • Ochrona ludzi: zapewniamy bezpieczeństwo ludziom — zarówno naszym pracownikom, jak i klientom oraz partnerom
  • Ochrona żywności: pomagamy naszym klientom w utrzymaniu ciągłości dostaw żywności dla ludzi na całym świecie

Będziemy nadal współpracować z naszymi klientami, dostawcami, rządami i władzami lokalnymi, aby realizować te dwa cele. Dotyczy to środków ostrożności w naszych zakładach oraz w kontaktach z klientami. Obejmuje to również współpracę z lokalnymi władzami na całym świecie, by zapewnić ludności świata nieprzerwany dostęp do bezpiecznej i wartościowej żywności.

Nasza globalna sieć zakładów produkcyjnych współpracuje z dostawcami celem zapewnienia ciągłości dostaw produktów Tetra Pak do wszystkich naszych klientów. Współpracujemy również z naszymi globalnymi partnerami logistycznymi, aby zapewnić ciągłość dostaw w różnych potencjalnych scenariuszach.

Chronimy to, co dobre, i zobowiązujemy się do zapewnienia bezpiecznej i dostępnej żywności wszędzie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek. Dziękujemy naszym pracownikom, klientom i partnerom na całym świecie za nieprzerwaną współpracę i pomoc społecznościom w tych trudnych dniach.

Adolfo Orive

Prezes i CEO

Adolfo Orive

Adolfo Orive

Tetra Pak President and CEO