Go Nature. Go Carton.

CHALLENGES    OUR JOURNEY    EXPLORE    SOLUTIONS

Wybierz naturę. Wybierz karton.

WYZWANIA   NASZA PODRÓŻ    ODKRYWAJ

Pobierz raport „Konsumenckie trendy środowiskowe 2020”

Ponad 78% konsumentów na świecie troszczy się o środowisko. To dlatego branża żywności i napojów musi wejść w nową, zrównoważoną erę. Aby lepiej zrozumieć wyzwania stojące przed branżą, przeprowadziliśmy ankietę wśród 4800 konsumentów z 16 różnych rynków,. Wszystko po to, by zbadać i zrozumieć ich stosunek do środowiska.

Raport dostarcza wiedzy na następujące tematy:
  • Postawa wobec środowiska
  • Marnowanie żywności
  • Gospodarka o obiegu zamkniętym
  • Pojęcia z zakresu środowiska​
Consumer environmental trends

ODKRYJ WIĘCEJ

Wyzwania związane z opakowaniami

Od emisji gazów cieplarnianych, przez odpady z tworzyw sztucznych zanieczyszczające środowisko i rozbudowę składowisk, po wyczerpywanie się ograniczonych zasobów i ograniczoną możliwość recyklingu.

Obejrzyj nasz film, by zyskać pełną perspektywę

Opakowania pełnią kluczową rolę w bezpiecznym dostarczaniu żywności ludziom na całym świecie, ale mogą również przysparzać planecie problemów. Obejrzyj ten film, aby zrozumieć, gdzie leży rozwiązanie.
Explore further whitepaper

Folder: Zrównoważone opakowanie przyszłości

Jak wygląda zrównoważone opakowanie przyszłości? Z tego folderu dowiesz się, co jest potrzebne, aby przeprowadzić transformację w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Explore further newsletter

Dołącz do nas - zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się do naszej limitowanej serii newsletterów, w których będziemy dzielić się spostrzeżeniami, przełomowymi innowacjami i radami w kwestii zrównoważonego pakowania żywności.